Завершено відновлення 3 протипаводкових об’єктів на заході України, які були пошкоджені червневим паводком

опубліковано 19.11.2020 08:55

На цьому тижні повністю завершені роботи з відновлення 3 протипаводкових об’єктів, які були пошкоджені внаслідок стихійного лиха, що сталося у червні - липні 2020 року на території Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької, Львівської та Тернопільської областей.
 
На території Закарпатської області відновлене берегоукріплення  р. Тиса  в  с. Пийтерфолво Виноградівського району. Відповідно до проєктних рішень було відрегульовано 293 м русла річки Тиси і відновлено 172 м кріплення берега.
 
На території Вижницького району Чернівецької області завершені роботи з відновлення захисної дамби на р. Сірет в с. Лукавці, у результаті  відрегульовано 81 м русла річки Сірет, відновлено 45 м тіла дамби і влаштовано 34 м кріплення берега та захисної дамби на р. Сірет в с. Лопушна, відрегульовано 257 м русла річки Сірет, відновлено та закріплено 99 м тіла дамби.
 
Це перші 3 протипаводкових об’єкта, які відновлені за кошти резервного фонду бюджету, які були виділені відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 02.07.2020 № 811-р «Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для проведення невідкладних заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла в червні 2020 року».
 
Разом з тим інформуємо, що відновлювальні роботи тривають на 60  пошкоджених червневим паводком водогосподарських об’єктах у 5 західних областях.