#ЗалишаюсяВдома не означає, що ви позбавлені активностей та можливостей здобувати нові знання та споживати інформацію

опубліковано 20.03.2020 09:35

Держводагентство нагадує вам про онлайнсистему «Моніторинг та екологічна оцінка водних ресурсів України»: http://monitoring.davr.gov.ua/EcoWaterMon/GDKMap/Index
Це мапа України з нанесеними на ній мітками різних кольорів. І кожен колір має значення – вони показують реальний екологічний стан водойм.
І що найцікавіше, навіть для пересічної людини, яка потрапить на онлайнресурс, є можливість візуально побачити реальний стан справ із поверхневими водними ресурсами.
Онлайнсистема надає інформацію щодо
• водного об’єкта, на якому проводиться моніторингу вод
• показників, за якими проводяться дослідження
• періодичності здійснення вимірювань
• лабораторій, які здійснюють відбір проб та проводять вимірювання
А якщо тебе цікавить якість води у попередні періоди, зручний інтерфейс дозволить вибрати та проаналізувати дані за бажані проміжки часу.
Тепер у воді вже не сховаються важкі метали, антибіотики, пестициди та наркотичні речовини – наші фахівці їх виявлять на сучасному обладнанні та зроблять публічними у системі «Моніторинг та екологічна оцінка водних ресурсів України».
А якщо ви просунутий ІТ-користувач, то пропонуємо вам з користю для себе та суспільства використати дані програми державного моніторингу вод, які опубліковані Держводагентством на Порталі відкритих даних у csv форматі: https://data.gov.ua/dataset/ee2bc3b0-42d4-4f19-8d96-913cd9d1f02a