25.01.2019 11:24
 Версія для друку

Водники за гендерну рівність

news-image

Факт 1 – У водогосподарській галузі працює майже 25 тисяч працівників.

 

Факт 2 – Більшість з яких – це чоловіки, які виконують серйозні і непрості завдання.

 

Для того, щоб потужні гідротехнічні споруди працювали надійно, необхідне ретельне їх обслуговування та постійний догляд за їх функціонуванням.

 

Так, наприклад, Головна насосна станція Каховського магістрального каналу, що розташована на Херсонщині, може перекачувати до 360 куб.м/с дніпровської води, і вона є найпотужнішою у Європі. За успішною роботою комплексу цих споруд слідкують інженери, гідротехніки, енергетики, механіки.

 

Факт 3 – Жінки, у свою чергу, виконують не менш важливі функції, зокрема, здійснюють розрахунки, підводять баланси, аналізують кількісні та якісні показники водних ресурсів, налагоджують взаємодію з дотичними до водних питань організаціями.

 

Факт 4 – Вагомі результати діяльності народжуються в партнерських стосунках та професійній повазі до праці одне одного. Ми надаємо жінкам рівні з чоловіками можливості у праці та створюємо умови для поєднання професійних і сімейних обов'язків, які дають жінкам можливість поєднувати працю з материнством.

 

Факт 5 – Жінки і чоловіки водної сфери разом утворюють водну спільноту, адже тільки разом можна генерувати цікаві ідеї для розвитку та впроваджувати їх у життя.