Вода відроджується у живописі

опубліковано 09.10.2018 20:41

Сьогодні, 9 жовтня 2018 року Ірина Овчаренко, Голова Держводагентства, відвідала унікальну за своїм задумом та розвитком виставку «Ріка життя» художниці Ольги Кондрацької.
Під час відкриття виставки Ірина Овчаренко зазначила: «Дуже вражена духовним світом картин та приємно відзначити, що творчі люди надихають інших на бережне ставлення до водойм України. Я розумію, що ці роботи не просто зображені, а вони передають частинку душі. Мені, як людині, і як державному службовцю дуже приємно познайомитись з творчістю Ольги Кондрацької, дійсно хочеться Вам подякувати за те, що Ви небайдужі до проблем води! До процесу управління водними ресурсами необхідно залучати таких творчих людей. Ви своїми яскравими фарбами змушуєте інших задуматися про майбуття. Змушуєте зупинитись і поглянути на світ з іншого боку, з боку прекрасного і духовного».
Довідково:
Ольга Кондрацька бачить проблеми сучасності і реагує на них за допомогою сучасного живопису. Зокрема позиціонує виставку «Ріка життя», як живопис дії – радості життя, народження і процвітання, а разом з тим – нагадуванням сучасникам: варто дуже постаратися, щоб зберегти для нащадків красу і чистоту нашої прекрасної блакитної планети. Демонструючи суспільству панораму довкілля, вміло граючи на контрастах, художниця прагне привернути увагу суспільства до проблеми водних ресурсів, яка набирає обертів не лише в Україні, а й у всьому світі.
Виставка проходить в музеї Тараса Шевченка (м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 12) з 9 по 21 жовтня 2018 року.
Хто ще не відвідав – приходьте! Там цікаво!