01.02.2019 09:06
 Версія для друку

«Визнати результати роботи громадської ради при Держводагентстві ефективними»

news-image

Таке рішення одностайно було прийнято членами громадської ради при Держводагентстві на засіданні 31 січня 2019 року за результатами звіту голови громадської ради Лілії Гричулевич, яка інформувала про результати роботи громадської ради з часу її формування.

Крім того, у засіданні громадської ради взяв участь представник Rewilding Europe, який інформував про ініціативи в Південно-Східній Європі про видаленню застарілих дамб та відновленню водотоків. А саме, він виступив із пропозицією щодо надання допомоги організаціям, які мають інформацію про застарілі дамби, які треба роздамбувати, зокрема, матеріальної та технічної допомоги.

Галина Проців, голова правління громадської організації «Екологічний клуб «Край», висвітлила проблематику питань щодо обліку водних балансів р. Південний Буг та р. Дністер у контексті інтегрованого управління водними ресурсами та нової редакції Правил експлуатації водосховищ дністровських ГЕС і ГАЕС.

Представник Держводагентства Вячеслав Розгон інформував про здійснення промивки русла р. Інгулець. Крім того, про рішення Кабінету Міністрів України про скидання надлишків зворотних вод у р. Інгулець. За результатами розгляду цього питання громадськістю було вирішено рекомендувати Держводагентству забезпечити контроль за дотриманням регламенту здійснення промивки русла р. Інгулець та здійснювати моніторинг якості води до, під час та після промивки русла Інгульця.