Відвідати, неможна пропустити

опубліковано 06.11.2019 09:40

І це про вже традиційний для водників захід - Міжнародний водний форум - AQUA Ukraine, який сьогодні розпочав свою роботу.
«Водний форум – це можливість для налагодження партнерських стосунків між владою та стейкхолдерами у водній сфері і Держводагентство підтримує організацію такого заходу та щороку бере у ньому участь. Де ще, як не на форумі, під одним дахом представлено понад 300 підприємств із 15 країн світу, що виробляють свою продукцію, яка дотична до водної галузі», - зазначив перший заступник Голови Держводагентства Михайло Хорєв під час відкриття роботи форуму.
Крім того, Михайло Хорєв запросив усіх відвідувачів завітати на експозицію Держводагентства та експертну дискусію «New water management» і побажав усім налагодження нових ділових зв’язків та вигідних контрактів.
Саме з 5 по 7 листопада 2019 року Держводагентство бере участь у XVII Міжнародній спеціалізованій виставці AQUA Ukraine – 2019, яка щороку проводиться в рамках Міжнародного водного форуму.
Тут на вас вже чекають численні заходи, найсучасніші водні технології, розробки, продукція, товари та послуги тощо.
Серед 17 тис. м2 виставкових стендів від лідерів сучасного водного світу і експозиція Держводагентства.
Цього року на острівку головних водників країни вас чекають інтерактивний стенд, де можна погортати сторінки віртуального путівника водними пріоритетами, здобутками, заходами тощо та дівчата-моніторгині, які продемонструють досліди на воді, пригостять смачним пряником із логотипом водників і розкажуть про водну галузь України.
До речі, якщо ви ніколи не сиділи на лавці із переробленого пластику, то вам теж до нас. «Модна лавка» із 72 кг переробленого пластику представлена на нашій експозиції.
Не проґавте таку можливість - відвідайте виставковий стенд Держводагентства, що працюватиме до 7 листопада включно.