Відбулося навчання керівників водогосподарської галузі

опубліковано 28.12.2020 14:46

З 17 по 23 грудня 2020 року керівники водогосподарських організацій взяли участь у дистанційному навчанні проведеному Київською школою економіки (KSE). Навчання проводилося завдяки фінансової підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується компанією Chemonics International.
 
Дане навчання дало реальну можливість отримати доступ до цікавого та пізнавального матеріалу стосовно стратегії розвитку організацій, зв'язку стратегії з проєктами, фінансового планування та обґрунтування проєктів, методологій планування та управління проєктами (методи CPM, PERT, CCPM), оцінки освоєного обсягу робіт (метод Scrum).
 
Керівники водогосподарських організацій зазначили, що навчання дало можливість і поштовх для переосмислення організації процесу управління, адаптуючи сталі багаторічні принципи до сучасних умов проектного менеджменту та поділились враженнями від пройденого навчання:
 
Начальник Дністровського басейнового управління водних ресурсів Роман Михайлюк:  «Набуті у процесі дистанційного навчання знання та навики, надали змогу ефективно та раціонально, у подальшому, охопити весь спектр питань від вірного вибору стратегії і проектування послуг Дністровського БУВР до удосконалення пріоритетних напрямків функціонування Дністровського БУВР. Також необхідно зазначити, що основними ознаками даного виду освітнього процесу був професіоналізм, прагнення до співробітництва і високий рівень комунікації».     
 
Начальник Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса Олег Кисіль: «Як для себе отримав додатковий досвід, який в подальшому точно буду використовувати в процесі планування роботи діяльності організації і контролю за ходом виконання окремих задач і завдань в цілому.
Навчання було спрямовано на ознайомлення з використання сучасних методів управління персоналом, коштами, ресурсами тощо в будь-яких можливих процесах діяльності або розвитку організації.
Розглядалась суть діяльності водогосподарських організацій в частині «прибутковості». Звернуто увагу на можливі ризики (як фінансові так і технічні) та розробку заходів щодо їх попередження та уникнення. Також, проаналізовано сенс та ціль прийняття рішення керівником щодо подальшої діяльності з урахуванням психологічного та аналітичного підходів.»
 
Начальник Басейнового управління водних ресурсів  річок Західного Бугу та Сяну Андрій Ковтун: «Даний курс лекцій був спрямований на можливі шляхи адаптації діяльності та розвитку  бюджетних організацій у сучасних реаліях. Розглядались можливі ризики, які виникають у ході реалізації стратегічного менеджменту, вплив людського фактору на реалізацію стратегії організації. Були наведені переваги методів управління проектами, розподіл їх на жорсткі та гнучкі. Наголошено, що вибір оптимальної методики управління проектами забезпечить успіх реалізації проектів та загальної стратегії організації. Вважаю, що даний курс лекцій був дуже корисний та потребує більш докладного вивчення, яке б сприяло нашому постійному розвитку».
 
Начальник Басейнового управління водних ресурсів нижнього Дніпра  Ігор Андрієнко: «Хочу подякувати Київській школі економіки  за  участь у дистанційному кваліфікованому, доступному навчанні, за можливість отримання знань з управління проектами та застосування їх на практиці. Спілкування під час навчання з колегами з різних регіонів України  дозволило отримати цінний досвід та розширити обсяг знань і навичок, дізнатися про цікаві ідеї, проєкти, почути різні думки та точки зору на шляхи вирішення певних проблем. Всі разом ми зробили ще один крок у напрямку отримання високих результатів. З нетерпінням чекаю наступного курсу!»