08.09.2018 14:17
 Версія для друку

Українська Десна вперше відзначає своє свято!

news-image
Десна – річка північної України нині об’єднала багато українців з нагоди відзначення нового свята «День Десни». На Чернігівщину завітали гості з Івано-Франківщини, Одещини, Київщини, Сумщини та з інших куточків нашої країни. Всю велич і красу Десни сьогодні мали змогу побачити гості Сіверщини, адже свято відбувалось у сквері ім. Богдана Хмельницького, що розташований на самому березі Десни.
Свято проходило під гаслом «Збережемо річку для наступних поколінь», за допомогою якого оганізатори намагались привернути увагу українців до проблем водних ресурсів нашої країни, а також донести до підростаючого покоління необхідність дбайливого ставлення до водних артерій України.
З урочистим словом до гостей свята звернулись заступник Голови Державного агентства водних ресурсів Павло Гвозденко, заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Наталія Романова, заступник голови Чернігівської міської ради Олександр Ломако та начальник Деснянського басейнового управління водних ресурсів Наталія Грудницька.
Розпочинали низку офіційних заходів змагання та показовий виступ з веслування на човнах «Дракон». Для маленьких шанувальників річок працювало AQUA-містечко, у якому розважали малечу аніматори, робили аквагрим та проходили різні майстер-класи на водну тематику. Також у присутніх на святі була можливість зробити пам’ятне фото у фотозоні, взяти участь у цікавих конкурсах, насолодитись фотовиставкою та  концертом «Десно моя синьоока». Невід’ємною частиною свята стало нагородження учасників конкурсів  «Десна в об’єктиві», «Кращий логотип свята» та «Краща стаття екологічного спрямування».
Сподіваємось, що започаткована акція стане чудовою традицією!