У 2019 році Держводагентством впроваджено принципи зеленого офісу

опубліковано 25.02.2020 15:20

У Держводагентстві переконані, що для мотивування українського суспільства бути більш екологічними та ощадливо ставитися до води, не засмічувати водойми треба спершу почати із себе.

Саме тому, в апараті Держводагентства в останні роки активно впроваджуються принципи зеленого офісу.

Ми прибрали зайві точки енергоживлення, для освітлення використовуємо енергозберігаючі лампи, замінили вікна. Зокрема, безпосередньо у адмінбудівлі Держводагентства за останні роки було зекономлено понад 32 тисячі гривень на оплату енергоносіїв.
Крім того, фахівці долучилися до сортування пластикових відходів. Зазначимо, що завдяки зібраному пластику із маркуванням «2» для школярів до Всесвітнього дня води було виготовлено брелки «Крапля води», а для плавців «Swim across Dnipro» - медалі.
Окремо хочеться згадати про 3-д інсталяцію з переробленого пластику «Пластик проникає в кожен річковий басейн», виготовлену з пластикових кришечок, зібраних на переробку водогосподарськими організаціями Держводагентства (більше 30 кг пластику пішло на нього).
Та «Модну лавку», яку виготовлено до Міжнародного дня чистих берегів із 72 кг вживаного пластику.
До Всесвітнього дня рециклінгу в будівлі Агентства запроваджено сортування сміття. Встановлено спеціальні баки для скла, паперу та пластику.
Зазначимо, що на сьогодні є важливим пропагування дбайливого ставлення до води, екологічного способу життя та виховання екологічних звичок.