Творчо обдаровані та екологічно активні: нагороджено переможці конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді»

опубліковано 17.06.2021 11:03

Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів провело урочисті нагородження переможців 14-го творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді» у Харківській та Луганській областях.
 
14 червня у Харкові у приміщенні Регіонального офісу водних ресурсів у Харківській області за сприяння його керівництва було відзначено талановиту та ЕКОактивну молодь Харківщини. 15 червня з такою ж місією фахівці водної сфери побували у Сєвєродонецьку, де у залі засідань Луганської обласної державної адміністрації за участю голови ОДА Сергія Гайдая відбулось нагородження конкурсантів з Луганщини.
 
Разом з дипломами за перемогу в конкурсі юні друзі Сіверського Дінця отримали ЕКОстильні подарунки від Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. А їх наставники – тематичний альманах "Ми пишемо ЧОРНИМ по СИНЬОМУ...", до якого увійшли найвиразніші конкурсні роботи – творчий внесок молоді Придінців'я у збереження водних ресурсів басейну Сіверського Дінця.