13.04.2018 15:59
 Версія для друку

Щодо ситуації стосовно пропуску повені 2018 року

news-image
13 квітня 2018 року в Держводагентстві відбулося засідання Міжвідомчого оперативного штабу щодо пропуску льодоходу, повені та паводків у 2018 році. Було обговорено поточну ситуацію щодо пропуску повені та ліквідації наслідків шкідливої дії вод.
Прийнято рішення щодо продовження посиленого режиму оперативного моніторингу за розвитком повеневої ситуації, особливо у Чернігівській, Сумській, Полтавській та Одеській областях. За інформацією ДСНС, сили реагування продовжують працювати в режимі посиленого несення служби.
Крім того, узгоджено терміни надання оперативної інформації про гідрометеорологічну та водогосподарську обстановку в Україні двічі на день (о 9 та 18 годинах).
З метою запобігання підтопленню населених пунктів та сільськогосподарських угідь цілодобово працює 336 одиниць захисних, польдерних та дренажних насосних станцій і свердловин Держводагентства, з яких: 73 захисні та польдерні насосні станції, 222 дренажні свердловини, 41 дренажна насосна станція. Роботу насосних станцій у цілодобовому режимі буде продовжено.