Святкування Дня Дунаю 2017

опубліковано 04.07.2017 11:57

День Дунаю є спільним пан-європейським заходом, який відзначається щорічно в кінці червня в 14 країнах басейну річки під егідою Міжнародної комісії з захисту р. Дунай.
Цьогоріч День Дунаю вирішили провести спільно з Румунією, оскільки саме в цьому році святкується 25 років встановлення дипломатичних відносин між Україною та Румунією.  Символічно, що  місцем проведення свята було обрано місто Тячів, яке розташоване на українсько-румунському кордоні. Малий Тячів  (Румунія) та Тячів (Україна)  розділяє річка Тиса, але об’єднує спільне  святкування Дня Дунаю -2017.
Спів-організаторами заходу  спільно з проектом ЄС «Підтримка України в апроксимації напрацьованого законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища» виступили  Міністерство екології та природних ресурсів України, Державне агентство водних ресурсів України, Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса, Закарпатська обласна організація Всеукраїнської екологічної ліги, Тячівська об’єднана громада, компанія Кока-кола Беверіджиз Україна, компанія «Rener».