Розширюємо світогляд, мотивуємо українців змінюватися, ставати екологічно свідомими

опубліковано 25.02.2020 15:36

Для цього у 2019 році Держводагентством було проведено чимало інформаційних кампаній, екологічних акцій, конкурсів та інше.
Всесвітній день води, який того року відзначали під гаслом «Вода для всіх», пропагував використання екологічних миючих засобів, сортування відходів та економію води.
Дні річок, такі як День Дніпра, який масштабно відзначили у Києві 7 липня теж мав на меті вкотре звернути увагу громадськості на екологічні проблеми головної водної артерії України – Дніпра. Обговорити інституційні зміни у водному секторі України та впровадження нової філософії управління водними ресурсами за басейновим принципом, зокрема написання плану управління річковим басейном Дніпра.
У цілому, 2019 рік став роком, коли у всіх річкових басейнах було вкотре відзначено чи вперше започатковано, змінено формат екологічних кампаній – днів річок.
Варто згадати, про Міжнародний день чистих берегів та День довкілля.
Зокрема, торік до акції «Я прибрав – твоя черга: змінимо майбутнє разом! долучилося майже 7 тисяч учасників, якими впорядковано понад 200 локацій біля водойм та зібрано понад 35 тонн сміття.
День довкілля у столиці минулого року став екологічним рухом під гаслом #CleanDniproTag. До еко-ініцативи долучилося понад 13 тис. водників, було упорядкувано локації біля водойм, де зібрано та утилізовано понад 1,3 тис. м3 побутового сміття та висаджено понад 15 тис. багаторічних насаджень.