Продовжуємо впровадження електронного документообігу у водній сфері

опубліковано 10.07.2020 14:54

Електронний обіг документів між Держводагентством та водогосподарськими організаціями – один із пріоритетів Агентства – 2020.

Вчасно одержати, опрацювати документ та надіслати відповідь, а також наявність функції збереження електронних документів у особистому кабінеті та системі діловодства Держводагентства у цілому, а не купи паперів на столі, у шафі чи в паперовому архіві – це найкращий спосіб автоматизації процесів, оперативного вирішення усіх завдань та ефективний інструмент для вчасних управлінських рішень.

Тож Держводагентство поступово, у межах можливостей бюджетного фінансування, впроваджує е-документообіг у водній сфері.

Вже повністю перейшли на цифрові ресурси такі водогосподарські організації, як Деснянське, Дністровське БУВР та БУВР Пруту та Сірету.

Частково освоїли систему електронного документообігу БУВР Причорномор’я та нижнього Дунаю, РОВР у Тернопільській області та БУВР нижнього Дніпра.

На черзі Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ, БУВР річок Приазов’я, РОВР у Кіровоградській області, Управління Північно-Кримського каналу, Управління Головного Каховського магістрального каналу та інші.