Продовжуємо підвищувати рівень компетентності з охорони праці

опубліковано 22.01.2021 13:18

За сучасних умов суспільного розвитку перед національною системою охорони праці постають нові завдання, виконання яких вимагає підвищення ефективності реалізації покладених на зазначену систему функцій, серед яких, згідно із законодавством, важливе місце посідає організація навчання безпечним прийомам праці.
 
Напередодні запуску нового циклу навчань та перевірки знань з питань охорони праці (загальний курс охорони праці та НПАОП, що входять до функціональних обов’язків) керівників і спеціалістів водогосподарських організацій, функціональні обов’язки яких пов’язані із забезпеченням охорони праці на робочих місцях, сектором з охорони праці Держводагентства разом з фахівцями Центру підвищення кваліфікації працівників водного господарства (Галузевою комісією Держводагентства) здійснюється робота з оновлення матеріалів загального курсу охорони праці на інтерактивній платформі Google Сlassroom.
 
Також, з урахуванням специфіки виробництв водогосподарської галузі, оновлений перелік питань з перевірки знань з охорони праці, на основі яких будуть розроблені нові екзаменаційні білети і в найближчий час подані на розгляд та затвердження Голові Держводагентства.
 
Нагадаємо, що галузевою комісією Держводагентства протягом 2020 року дистанційно, за допомогою програми Zoom, та з дотриманням правил роботи в умовах карантину здійснено навчання та перевірку знань 367 посадових осіб і спеціалістів водогосподарських організацій. Всі фахівці, які під час перевірки знань показали задовільні результати, отримали посвідчення встановленого зразка.