Про відновлення і розбудову миру в аспектах захисту довкілля: стартував навчальний інтенсив від ПРООН

опубліковано 12.08.2022 09:27

У межах проєкту «Підтримка ЄС на сході України – відновлення, розбудова миру та врядування», що реалізує Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні (ПРООН), за фінансової підтримки Європейського Союзу у місті Кам’янець-Подільський стартував дводенний тренінговий інтенсив.
 
Начальник Сіверсько-Донецького БУВР Сергій Трофанчук презентував учасникам семінару досвід розробки елементів Плану управління річковим басейном Дону та суббасейну Сіверського Дінця.
 
Проведення навчальних тренінгів у межах реалізації проєкту ПРООН організовано з метою підготовки представників місцевого та регіонального самоврядування з питань імплементації європейського законодавства у напрямку поводження з відходами та водопостачання і водовідведення. До участі в інтенсиві були запрошені спеціалісти із захисту навколишнього середовища, фахівці департаментів екології та житлово-комунального господарства, науковці екологічного профілю та громадські активісти, що опікуються станом довкілля.
 
Обговорення під час заходу стосувалось не лише безпосередньо світових тенденцій і практик сучасної водопідготовки та управління полігонами ТПВ, але і проблемних питань погіршення стану довкілля внаслідок збройної агресії рф про України, а також перспектив відновлення і розбудови екологічних та соціальних аспектів у воєнний і відновлювальний періоди.