14.09.2018 18:29
 Версія для друку

Про сприяння транскордонному співробітництву

news-image
13 вересня 2018 року представники Держводагентства взяли участь у зустрічі по питанню відновлення річок в рамках двох проектів: «Сприяння транскордонному співробітництву і комплексному управлінню водними ресурсами в басейні річки Дністер» та «Посилення ролі Орхуських центрів у вирішенні екологічних проблем у Східній Європі». Дана зустріч була організована в Орхуському центрі м. Київ за сприяння ОБСЄ та ГЕФ.
Під час зустрічі були представлені та обговорені наступні питання:
  • екосистемний підхід в управлінні ризиками паводків та приклади їх застосування в Білорусії, Молдові та Україні;
  • діяльність в рамках проекту «Сприяння транскордонному співробітництву і комплексному управлінню водними ресурсами в басейні річки Дністер»;
  • проблеми басейну річки Ягорлик, аналіз основних антропогенних навантажень та їх вплив;
  • пілотний проект «Екологічне відновлення транскордонної річки Ягорлик».
Присутні також відзначили важливу роль Орхуських центрів у залученні громадськості до обговорення питань, пов’язаних з довкіллям.
В заході взяли участь представники Мінприроди, ДСНС, БУВР річок Причорномор’я та нижнього Дунаю, Національного екологічного центру, Інституту водних проблем і меліорації НААН України, Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, Інституту гідробіології НАН України, ГО «Мама-86-Одеса», Орхуського центру            м. Кишинів проектів APENA, EUWI+ та інші. Крім того, водогосподарські організації басейну Дністра взяли участь у даній зустрічі в режимі он-лайн.