13.09.2018 10:37
 Версія для друку

Про роботу з інформаційними запитами у липні 2018 року

news-image
Протягом липня до Держводагентства надійшло 13 запитів на отримання публічної інформації, що більше, ніж у минулому році (9).
З них 6 запитів надійшло від громадян, 4 - від юридичних осіб, 3 - від представників засобів масової інформації.
Із загальної кількості 7 запитів надійшло на адресу електронної скриньки Держводагентства, 2 отримано поштою, 2 - нарочно, 1 - через СЕВ ОВВ (Систему електронної взаємодії органів виконавчої влади). Два з отриманих Агентством запитів перенаправлено за належністю іншим центральним органам виконавчої влади (Мінрегіону та Держгеонадрам).
8 запитів на отримання публічної інформації надійшли безпосередньо до Держводагентства, 5 перенаправлено з інших органів влади (Секретаріат Кабінету Міністрів (1), Мінприроди (3), Державна фіскальна служба (1).
Запитувачів, які зверталися до Агентства, цікавила інформація щодо обсягів води за 2017 рік, про видачу дозволів на спецводокористування та проведення робіт на землях водного фонду, а також інформація про скиди забруднюючих речовин та цвітіння водойм.
Окрім того, запитувачів цікавила інформація стосовно конкретних водних об’єктів, зокрема, стосовно річки Уж (Закарпатська область) та озеро Тельбин (м. Київ).
Відповіді за запитами на інформацію надавалися запитувачам у межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та відповідно до компетенції Держводагентства.