Працюємо на результат

опубліковано 03.04.2019 17:37

Сьогодні працівникам Агентства, які долучилися до процесу впровадження єдиної ІТ-системи, що дає можливість оформити та анулювати дозвіл на спеціальне водокористування онлайн вручено цінні подарунки Валерію Бабчуку, Олені Лис, Андрію Кухарчуку та Наталії Адаменко.
Годинник з логотипом Держводагентства є гарним стимулом для активнішої роботи.
Гарно працюємо – отримуємо нагороди.
Надихаємо на активну працю.
 
Детальніше:
Спеціальне водокористування – це використання вод для задоволення потреб населення, промисловості, транспорту, сільського господарства та інших галузей економіки, включаючи право на забір води, скидання стічних вод, що перевищує 5 куб. м на добу.
Спеціальне водокористування здійснюється юридичними та фізичними особами на основі дозволів, які видає Держводагентство.
Тепер водокористувачеві можна значно скоротити цей шлях: не виходити з дому чи офісу, а заповнити електронну заяву онлайн у зручний для себе час. Дозвіл можна також отримати через інтернет в електронному вигляді.
Нова електронна послуга спрощує дозвільну процедуру не тільки для водокористувачів, а й для кожного учасника процесу.
22 березня 2019 року презентували нову електронну послугу. Відтепер дозвіл на спеціальне водокористування можна оформлювати та анулювати онлайн.
Електронна послуга доступна на сайті e-services.davr.gov.ua, а також – на Урядовому порталі kmu.gov.ua у розділі «Електронні послуги», де наразі вже можна знайти 120 різноманітних електронних послуг, які Уряд запровадив для громадян та бізнесу.