Позитивні емоції on-line

опубліковано 20.03.2020 13:29

На тлі спалаху коронавірусної епідемії по всьому світу мистецькі установи, зокрема: Віденська державна опера, Лувр, Британський музей, переходять у режим on-line, щоб дарувати людям позитивні творчі думки під час пандемії.
Держводагентство також продовжує дарувати хвилинки позитиву з ракурсу #воданадихає і запрошує Вас поповнити власні емоційні ресурси позитивом on-line.
Ми пропонуємо Вашій увазі частину виставки Ольги Кондрацької «Ріка життя» та закликаємо людство зберегти для нащадків красу і чистоту наших прекрасних українських водойм, що перенесені на полотна всесвітньовідомою українською художницею.
«Ріка життя» – це побачені, відчуті та відтворені художницею на полотнах прекрасні явища та миті природи.
Це відображення внутрішнього світу художниці, її душевної організації, ставлення до життя.
«Ріка життя» є живописом дії – радості життя, народження і процвітання, а разом з тим – нагадуванням сучасникам: варто дуже постаратися, щоб зберегти для нащадків красу і чистоту наших прекрасних водойм.
Ольга Кондрацька – член Американського інституту архітектури, архітектор-дизайнер зі світовим ім'ям.
Її проєкти успішно реалізовані в країнах Європи, Азії, Північної та Південної Америки. Полотна Ольги Кондрацької затребувані і знаходяться в фондах Національних музеїв України, а також у приватних колекціях Італії, США, Сінгапуру, Угорщини, Франції, Бразилії та України.