Підсумки відзначення Міжнародного дня Дністра 2021

опубліковано 31.05.2021 17:00

Відзначення Міжнародного дня Дністра цьогоріч минуло доволі яскраво. Фахівці Дністровського басейнового управління водних ресурсів підготували неймовірну кількість інформаційно-інтерактивних матеріалів, якими ділилися з вами майже протягом цілого місяця.
 
На завершення першого дня нового робочого тижня й водночас останнього дня весни 2021 року пропонуємо вам добірку найцікавішого про Дністер. Тож ловіть усе, що ви могли пропустити у цьому шаленому весняному ритмі.
 
Передусім давайте дізнаємось, звідки походить сама назва річки Дністер.
 
«Із заходу на південний схід: найцікавіші пам’ятки уздовж Дністра» – захопливий маршрут найвизначнішими місцями, що розкинулись від витоку до гирла цієї могутньої річки.
 
 
Фахівці Дністровського БУВР розповіли студентам Університету Короля Данила про особливості сучасної лабораторії моніторингу вод та провели онлайн-лекцію студентам Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу на тему «Управління водними ресурсами за басейновим принципом в Україні (на прикладі басейну Дністра)».
 
До Міжнародного дня Дністра водогосподарники провели низку екоакцій в селі Петрів Олешанської територіальної громади та у селі Грабівці Богородчанської територіальної громади.
 
Це лише частина проведених заходів в межах відзначення Міжнародного дня Дністра. Більше –> на сайті Дністровського басейновго управління водних ресурсів.