Партнери обговорили актуальні питання реалізації проєкту SAFETISZA

опубліковано 21.07.2021 08:37

Відбулася чергова українсько-угорська робоча зустріч експертів в рамках впровадження проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» SAFETISZA.
 
У робочій зустрічі взяли участь представник угорської партнерської організації, координатор проєкту, керівник Сотмарської територіальної дільниці водного господарства з Угорщини Луідорт Антал, менеджер проєкту, начальник відділу міжнародного співробітництва та міжнародних проєктів БУВР Тиси Марина Скраль, українські та угорські експерти проєкту.
 
Учасники зустрічі обговорили хід реалізації проєкту в обох країнах, обмінялися інформацією щодо виконання запланованих інфраструктурних заходів. Зокрема, на українській території завершуються роботи з реконструкції лівобережної дамби річки Тиса на ділянці між селами Теково та Гетиня і тривають підготовчі роботи до будівництва Протипаводкового центру у с.Тисобекень. На угорській території проєкту тривають будівельні роботи з реконструкції водогосподарських об’єктів спільної Батарської меліоративної системи і завершено роботи з будівництва мікрохвильової системи зв’язку Центру з протипаводкового захисту в с.Шонкад.
 
Актуальними для обох партнерських організацій є питання підготовки звітів щодо другого року впровадження проєкту. Також експерти обговорили проведення спільних комунікаційних заходів в умовах  пандемії.
 
*За матеріалами БУВР Тиси