Новини з ЕСКО-інвестицій у водному секторі

опубліковано 27.12.2019 09:50

Днями водниками було укладено ще 4 енергосервісні договори. Отже, станом на сьогодні маємо 14 ЕСКО-угод:
 
- 4 енергосервісних договори на насосних станціях Херсонщини вже другий рік поспіль успішно реалізуються Держводагентством.
Є конкретні результати – завдяки роботі нового обладнання (ще частково у тестовому режимі) станом на 1 грудня вже зекономлено близько 1,2 млн.кіловат-годин електроенергії (17% від обсягу спожитої) на суму близько 3,2 млн.гривень.
 
- 10 нових енергосервісних договорів на насосних станціях Київщини, Полтавщини, Харківщини та Херсонщини укладено Держводагентством у поточному році.
Зокрема, днями Новотроїцьким управлінням водного господарства із інвестором через систему «ProZorro» було укладено чотири енергосервісні договори, завдяки чому планується модернізувати насосне обладнання на Комплексі споруд насосної станції № 27 МК, Комплексі споруд насосної станції № 29 МК, Комплексі споруд насосної станції № 10 Р-5 та Комплексі споруд насосної станції № 1 Р-2-2 у Херсонській області.
Строки дії енергосервісних договорів – понад 12 років.
Очікувана річна економія електроенергії – до 25%.
 
- по 8-ми процедурах закупівлі пройшли аукціони та Держенергоефективності погодило істотні умови енергосервісних договорів.
 
У процесі процедури закупівлі енергосервісу ще 12 об’єктів у Запорізькій та Херсонській областях.
Із докладним переліком та базовими рівнями споживання електричної енергії об’єктами, що визначені для проведення закупівлі енергосервісу, можна ознайомитися на сайті Держводагентства за посиланням: https://cutt.ly/iwnEFSX