13.05.2019 19:06
 Версія для друку

Наше завтра починається з нашого сьогодні

news-image
Для досягнення «доброго» стану вод за останні три роки водниками України спільно з європейськими партнерами створено законодавче поле для управління водними ресурсами за басейновим принципом.
«Разом з цим, одним із перших кроків з сучасного менеджменту водними ресурсами країни потрібно вирішити питання з управління інфраструктурою водогосподарської галузі. Адже радянська спадщина, яка представлена великою кількістю меліоративних каналів, дренажних систем, насосних станцій, гідротехнічних споруд на сьогоднішні не завжди є ефективною та потрібною для кінцевого споживача», - одностайно зазначали керівники басейнових управлінь водних ресурсів під час робочої зустрічі з апаратом Агентства.
«Потрібно провести детальну інвентаризацію об'єктів гідротехнічної інфраструктури, після чого визначитися, які об'єкти в решті решт необхідно модернізувати і розвивати, а які вже не потрібні суспільству в реаліях сьогодення», - зазначив Голова Товариства меліораторів та водогосподарників України Микола Урупа.
Крім того, керівники водогосподарських організацій окреслили найгостріші проблеми водогосподарської галузі, зокрема зношеність основних фондів, мінімальний рівень оплати праці, а також відсутність мотивації та низька кваліфікація робітників, або їх похилий вік.
Після чого запропонували дієві кроки для вирішення зазначених проблем. Учасники зустрічі домовились, спільними зусиллями розпочати реалізацію запропонованих кроків.
Наші водойми потребують покращення вже сьогодні і від наших спільних дій залежить, які вони будуть завтра!