02.08.2018 15:44
 Версія для друку

На Херсонщині буде проведено конкурс серед міжгосподарських об'єктів водогосподарських організацій

news-image
У Херсонському облводресурсів, починаючи з 1990 року, було започатковано проведення конкурсного огляду міжгосподарських об’єктів водогосподарських організацій з питань технічного стану, естетики виробництва та благоустрою території.
Метою конкурсу є покращення рівня технічного стану та естетичного вигляду об’єктів водогосподарського комплексу, поліпшення умов праці та побуту працівників.
Конкурсний огляд  проводиться за такими напрямками:
- міжгосподарські зрошувальні та скидні канали, гідротехнічні споруди;
- державні насосні станції зрошення;
- виробничі промислові бази, адміністративні будинки, експлуатаційні дільниці, механізми і автотранспорт;
- дренажні насосні станції;
- організація водообліку та диспетчерської служби;
- охорона праці.
Проведення конкурсного огляду стимулює водогосподарників підтримувати гарний естетичний та технічний стан виробничих об’єктів на всіх рівнях як оглядача гідротехнічних споруд та машиніста насосних станцій, так і керівника управління.
З’явилися такі поняття як «Краща насосна станція», «Краща експлуатаційна дільниця», «Краще управління», «Кращий господар року».
Підсумки конкурсу щорічно розглядаються на колегії Херсонського облводресурсів із визначенням переможців та врученням грамот і заохочувальних призів.
У 2018 році конкурсний огляд міжгосподарських об’єктів водогосподарських організацій буде проведено в період з 14 серпня по 21 вересня 2018 року.