Міжнародний день чистих берегів єднає українців

опубліковано 19.09.2020 18:04

У суботній день 19 вересня 2020 року екосвідомі українці прийшли на береги водойм – не з метою відпочинку, а метою прибратися на березі. Саме так небайдужі до водойм люди провели Міжнародний день чистих берегів – 2020. До екологічної акції долучилися мешканці як на сході, так і на заході нашої держави, як на півночі, на півдні так і у центрі країни.
 
Водники у всіх регіонах країни, у тісній співпраці з місцевими органами влади, громадськістю, волонтерами разом, але з дотриманням карантинної дистанції, прибирали береги водойм.
 
Під егідою Міністра Міндовкілля Романа Абрамовського цьогоріч Міжнародний день чистих берегів набрав серйозної ваги та відбувався на високому рівні. Так, заступники Міністра Міндовкілля, очільники центральних органів виконавчої влади, які належать до сфери управління Міндовкілля своїм особистим прикладом демонстрували, що прибирати може і повинен кожен, як чиновник так і пересічний громадянин.
 
Адже, робити Україну чистою – це реально справа КОЖНОГО! Давно відома фраза «ЧИСТО НЕ ТАМ – ДЕ ПРИБИРАЮТЬ, А ТАМ – ДЕ НЕ СМІТІТЯТЬ» - тому підтвердження.
 
Нагадуємо, що екологічний івент «Міжнародний день чистих берегів» проводиться у 3-ті вихідні вересня, і організовується по всьому світу. Зокрема, цього дня проводяться екологічні івенти на узбережжях річок, морів та океанів, з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів світу. У цей день мільйони волонтерів по всьому світу (більше 150 країн) долучилися до глобального прибирання планети. В Україні екологічний івент «Міжнародний день чистих берегів» проводиться втретє і з кожним роком набуває все більшої популярності.
 
#Я Прибрав – Твоя Черга 2020