Лабораторія моніторингу вод Східного регіону впроваджує регіональний моніторинг стану довкілля

опубліковано 15.05.2020 15:09

Лабораторія моніторингу вод Східного регіону успішно виконує не лише державний моніторинг поверхневих вод, а й забезпечує впровадження регіональних аспектів моніторингу довкілля.

14 нових пунктів спостережень з’явились на карті моніторингу стану поверхневих вод, який виконують фахівці Лабораторії моніторингу вод Східного регіону.

Моніторингові пункти розташовані не тільки в басейні Сіверського Дінця, а й у басейнах річок Приазов’я та суббасейні Нижнього Дніпра.

Додаткові спостереження в місцях найбільш інтенсивного антропогенного навантаження передбачені новою Регіональною програмою моніторингу стану довкілля в Донецькій області на 2020-2024 роки. Варто додати, що кошти на це виділяються з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Донецької області, зокрема на 2020 рік заплановано 610 тис. гривень.

Додаткові дослідження дозволять розширити мережу моніторингу та діагностувати реальний стан поверхневих вод по всіх басейнах річок Донецької області.

Після чого, дані моніторингових досліджень будуть надані до обласного департаменту екології та природних ресурсів для подальшого комплексного аналізу стану довкілля в Донецькій області.