05.12.2018 20:04
 Версія для друку

Коли робочий процес об’єднаний з заходами цивільного захисту

news-image
Працівники водної сфери 4-5 грудня 2018 року взяли активну участь у командно-штабних тренуваннях спільно з органами управління цивільного захисту, які належать до єдиної державної системи цивільного захисту.
Функціональна підсистема протипаводкових заходів є однією зі складових єдиної державної системи цивільного захисту.
Водогосподарниками відпрацьовувались процеси оперативного оповіщення та взаємодії між усім ланками підсистеми, в тому числі на територіальному рівні.
У рамках тренувань робота працівників була переведена з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період.
Крім того, представники регіональних водогосподарських організацій спільно взаємодіяли з обласними державними адміністраціями, де відпрацьовувалися спільні заходи цивільного захисту громадян, функціонування систем оповіщення населення, поповнення матеріальних резервів всіх рівнів, а також належне функціонування об'єктів життєзабезпечення населення тощо.
По завершенню командно-штабних тренувань, 5 грудня 2018 року, підведено підсумки та переведено функціональну підсистему протипаводкових заходів у режим повсякденної діяльності.