Херсонщина та зрошення невід’ємні складові одного цілого

опубліковано 10.09.2020 14:14

Сьогодні Голова Держводагентства Валентин Шліхта взяв участь у робочій поїздці Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля до Херсонщини.
Одним з важливих питань, якому приділялася значна увага стосувалося зрошуваного землеробства та перспектив модернізації водогосподарської інженерної інфраструктури.
«Зміцнення лідерських позицій України на аграрних ринках у світі можливе за умов збільшення зрошувальних земель. Україна має великий потенціал у розвитку системи зрошувального землеробства, але наявні потужності використовуються лише на 25%. Тому ми маємо нарощувати площі поливу за рахунок модернізації наявних систем зрошення та побудови систем крапельного зрошення», — зазначив Прем’єр-міністр України.
«На Херсонщині найкраще збережений водогосподарський комплекс та зосереджені найбільші площі під краплинним зрошенням. Тому вона може стати взірцем у будівництві нових і сучасних систем іригації. Президент вже дав завдання Уряду розширити програму «Велике будівництво» на будівництво зрошувальних систем у південних областях. Наше спільне завдання — використати наявний потенціал для зменшення природних ризиків», — сказав Денис Шмигаль.
Детальніше: Урядовий портал https://cutt.ly/mfTSwbJ