Голова Держводагентства відзначив кращих фахівців центрального апарату з нагоди професійного свята

опубліковано 04.06.2021 14:07

Основою успішного функціонування будь-якої галузі, безумовно, є професіоналізм людей, що в ній працюють. Звісно ж, водна – не виняток. Понад 15 тисяч фахівців у кожному куточку нашої країни щодня піклуються про українські водойми й дбають про забезпечення громадян та галузей економіки якісною водою.
 
Напередодні Дня працівників водного господарства Голова Держводагентства привітав колектив центрального апарату з прийдешнім професійним святом й нагородив фахівців відомчими заохочувальними відзнаками. Близько двох десятків працівників отримали заслужені нагороди, Подяки й Почесні грамоти.
 
«Колеги, я щиро вітаю вас з професійним святом. Будь-яку галузь на плаву утримує, насамперед, професіоналізм. І якщо кожен на своєму робочому місці професійно й сумлінно виконуватиме свої обов’язки, то жодні виклики не стануть перешкодою на шляху до успіху», – наголосив Валентин Шліхта й побажав співробітникам міцного здоров’я, наснаги й довгої та плідної роботи у сфері водного господарства.
 
Ми також вітаємо з прийдешнім професійним святом наших колег з водогосподарських організацій. Усіх, хто безпосередньо в регіонах дбає про водні ресурси країни, піклується про їх збереження для майбутніх поколінь.