Голова Держводагентства Валентин Шліхта провів робочу зустріч з головою Броварської райдержадміністрації Георгієм Біркадзе

опубліковано 22.10.2020 17:51

Основною темою розмови стало дотримання водоохоронного законодавства у басейні Десни. Спільно розглянули проблемні питання пов’язані з використанням водних ресурсів Десни, зокрема прибережних захисних смуг річки, проведення робіт на землях водного фонду та ін.

«Нажаль, наше суспільство ще не досягло необхідного рівня відповідальності перед природою за ту шкоду, яку їй наносить. Держводагентство приділяє максимум уваги дотриманню вимог водного законодавства. Зокрема наразі відпрацьовуємо спільні дії з Держекоінспекцією, як з органом влади, що здійснює державний нагляд (контроль) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.» - зазначив Голова Держводагентства.

У свою чергу голова Броварської райдержадміністрації Георгій Біркадзе поінформував, що порушення водного законодавства тягне за собою, як шкоду природним водним об’єктам, так і створює ряд інших проблем, зокрема фінансову – несплата коштів у місцеві бюджети, інфраструктурну – розбиті від вантажівок дороги та звісно екологічну – обвал берегів річки і забруднення самої берегової зони.

Домовились про взаємне інформування відомств щодо виявлення фактів порушень водного законодавства для вжиття оперативних заходів із їх ліквідації, адже лише спільні прагнення та дії дають дієвий результат.