Фахівці лабораторій Держводагентства освоюють міжнародний досвід

Фахівці лабораторій Держводагентства освоюють міжнародний досвід, опубліковано 22.11.2022 10:29

 

Фахівці лабораторії моніторингу вод Західного регіону (Івано-Франківськ) та лабораторії моніторингу вод Східного регіону (Слов’янськ) з метою навчання та поглиблення міжнародного досвіду беруть участь у тренінгу на тему: «ISO 28540 – Якість води – Визначення 16 поліциклічних ароматичних вуглеводнів (ПАВ) у воді – Метод з використанням газової хроматографії мас спектрометричне виявлення (GC-MS)».

Тренінг триває впродовж 21 - 24 листопада 2022 року у м. Тбілісі (Грузія) у приміщенні лабораторії Національного агентства з довкілля.

Захід став можливим за сприяння ЄС у рамках програми «EU4Environment для країн Східного партнерства: Управління водними ресурсами та екологічні дані».

Довідка. Програма EU4Environment є частиною ініціативи ЄС, яка допомагає шести країнам Східного партнерства зберегти свій природній капітал і підвищити екологічний добробут людей. Програма підтримує заходи, пов’язані з довкіллям, демонстрацію та відкриття можливостей для «зеленого» зростання, а також налагодження механізмів, які дозволять краще керувати екологічними ризиками та впливом на довкілля.