Експерти обговорили стан заходів впровадження українсько-словацького проєкту HUSKROUA/1702/0005 «Спільні заходи із запобігання стихійним лихам у транскордонному басейні р. Уж (FloodUzh)»

опубліковано 22.07.2021 13:48

Відбулася робоча зустріч експертів в рамках впровадження спільного українсько-словацького проєкту HUSKROUA/1702/0005 «Спільні заходи із запобігання стихійним лихам у транскордонному басейні р. Уж (FloodUzh)» Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020.
 
Представники партнерських організацій проєкту, Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса і управління міжнародного співробітництва та інновацій Ужгородської міської ради, обговорили актуальний стан запланованих заходів впровадження проєкту, зокрема, виконання проєктних робіт (ТЕО) з будівництва регулюючої споруди на р. Уж, в м.Ужгород (район Боздоського парку), підготовку звітних матеріалів за другий рік впровадження проєкту і технічні питання подання в системі звітування Interreg+, формування співфінансування в рамках реалізації проєкту, видання інформаційних матеріалів та інші питання.