Екоконкурси, вікторини, яскрава фотозона: як відзначали День Десни на Чернігівщині

опубліковано 07.09.2021 11:43

Тематичні вікторини, конкурси, розваги для дітей та яскрава фотозона — усе це організували фахівці Деснянського басейнового управління водних ресурсів з нагоди відзначення Дня Десни. 
 
Напередодні свята чернігівські водники взяли участь у щорічному екологічному фестивалі «Життя в стилі ЕКО».  Три цікавих локації на тему: «День Десни – 2021» привернули увагу десятків відвідувачів та учасників екофесту. 
 
Для популяризації свідомого ставлення до споживання води, формування екосвітогляду населення та привернення уваги до екологічних проблем водойм Чернігівщини фахівці управління організували на фестивалі кілька пізнавально-розважальних заходів, тематичних вікторин, конкурсів, загальну фотозону «День Десни» тощо. Усе це мало неабияку популярність серед гостей заходу. Цікаво було і дорослим, і малюкам, які за участь у конкурсах отримали брендовані сувеніри та солодкі призи. 
 
Тож День Десни продовжує розширювати свої горизонти, крокуючи Чернігівщиною та басейном Десни. Ми впевнені, що всі відвідувачі тематичних локацій точно не залишаться байдужими та змінять своє ставлення до питань збереження природи та водних ресурсів зокрема.