Екоівент «Міжнародний день чистих берегів - 2020»

опубліковано 18.09.2020 12:24

Стартує осіннє прибирання столичного берегу Дніпра!
 
За літній пляжний період шашликів та прохолоджувальних напоїв береги українських водойм місцями перетворилися на смітники. Сміття, що «відпопочиває» на березі або ж вже дрейфує за течією річки, становить загрозу не тільки для самих водойм, водних мешканців, а й для людини.
 
Всі, кому небайдужі наші українські водойми, мають можливість прибрати від сміття територію біля річки чи озера, що знаходиться поруч їхніх домівок!
 
Долучайтесь до Міжнародного дня чистих берегів – 2020 та особистим прикладом продемонструйте свою екосвідомість!
 
Цьогоріч Міністром захисту довкілля та природних ресурсів України Романом Абрамовським організовано «Велике прибирання берегів» у всіх куточках країни. Поза увагою не залишаться ні великі, ні середні, ні навіть малі річки, адже охоплення берегової лінії цьогоріч значно більше, ніж у попередні роки.
 
Також хочемо вам повідомити, що працівники апарату Держводагентства, не зраджуючи вже щорічну традицію, у цьому році знову прибиратимуть столичний дніпровський берег. У прибиранні центральної київської локації братимуть участь заступниця Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції Ірина Ставчук, Голова Державної служби геології та надр України Роман Опімах, Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s do it World» і звісно волонтери та громадські активісти, які люблять і цінують своє місто.
 
Нагадаємо, що у 2018 році ми прибирали лівий берег Дніпра в районі моста Патона, у 2019 році – правий берег поблизу вулиці Прирічної, а цьогоріч прямуємо на Труханів острів.
 
Пам’ятайте! Найкраще виховання екосвідомості у дітей – це приклад дорослого. Робімо береги українських річок, озер та морів чистими! РАЗОМ ми зробимо нашу країну чистішою! Приєднуйтесь! Станьте прикладом для наслідування!
 
І не забувайте, що цьогоріч усі заходи мають проводитись з дотриманням карантинних норм та правил техніки безпеки!
 
#Я Прибрав – Твоя Черга 2020