Доступно про електронну форму звітності розповіли водокористувачам фахівці Сіверсько-Донецького БУВР

опубліковано 16.12.2021 16:02

Сьогодні, 16 грудня, в режимі відеоконференції відбувся онлайн-семінар на тему: «Подання звіту про використання води за формою № 2ТП-водгосп (річна) за 2021 рік в електронній формі», організований Сіверсько-Донецьким басейновим управлінням водних ресурсів.
 
Понад 600 водокористувачів були поінформовані стосовно можливості онлайн-участі у такому заході, з них близько 150 вирішили скористатись фаховою допомогою для більш детального ознайомлення з особливостями електронної форми подання звітності.
 
Е-звітність (паралельно зі звичною паперовою) була запроваджена Держводагентством з початку 2021 року, а вже з 1 січня 2022 року форма подання звіту про використання води за формою № 2ТП-водгосп (річна) стане є виключно електронною.
 
Профільні спеціалісти Сіверсько-Донецького БУВР ознайомили учасників семінару зі змінами до Порядку ведення державного обліку водокористування, затвердженого наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 16 березня 2015 року № 78, а також надали кваліфіковані роз’яснення щодо Порядку функціонування модуля «Подання звіту про використання води в електронній формі» Порталу електронних послуг Держводагентства