Дорослі смітять біля води, а діти потім прибирають

опубліковано 03.11.2016 11:52

З метою виховання бережливого ставлення до водних ресурсів та підвищення рівня екологічної свідомості підростаючого покоління БУВР Росі проводить постійну просвітницьку та роз’яснювальну роботу, адже культура нації прямо виражається в її ставленні до охорони та відтворення водних ресурсів.
Студентська та учнівська молодь, підприємства і організації постійно залучаються до проведення таких природоохоронних акцій, як «День довкілля», «Чистий берег», «Двомісячник благоустрою», «Посади дерево».
Також вже за доброю традицією перед проведенням промивок руслових водосховищ, споруджених на річці Рось, під керівництвом інженера-гідротехніка БУВР Росі Миколи Крата організовується прибирання прибережної захисної смуги Корсунь-Шевченківського водосховища.
Цього року, 25 жовтня, до заходу долучилися учні старших класів Корсунь-Шевченківської загальноосвітньої школи №1.
Слід відмітити велику активність та завзятість школярів, які всього лише за одну годину зібрали близько 10 мішків побутового сміття. Для порівняння: після весняного прибирання налічили 20 мішків зібраного непотребу.
Річка – це великий скарб, і його необхідно цінувати. Тому кожен із нас повинен дбайливо ставитись до водних ресурсів, раціонально їх використовувати і пам’ятати про те, що будь-які зміни треба починати з себе, щоб бути гарним прикладом для оточуючих.