Держводагентство та Київський аграрний університет підписали меморандум про співробітництво

опубліковано 18.08.2025 13:00

18 серпня 2025 року в приміщенні Державного агентства водних ресурсів України відбулося підписання меморандуму про партнерство та співробітництво між Держводагентством та Київським аграрним університетом Національної академії аграрних наук України.

Документ підписали Голова Державного агентства водних ресурсів України Ігор Гопчак та ректор Київського аграрного університету НААН України Олександр Никитюк.

Меморандум передбачає співпрацю в освітній та науковій сферах з метою якісного формування та ефективної реалізації державної політики у галузі розвитку водного господарства, управління, використання та відтворення поверхневих водних ресурсів.

Основні напрямки: проведення спільних навчальних заходів, наукових досліджень, організація стажувань та практик для студентів, співпраця у підготовці наукових публікацій.

Документ також зумовлює залучення фахівців обох сторін до формування наукових висновків щодо державної політики у водному секторі та підготовку освітніх програм для майбутніх спеціалістів галузі.

Підписуючи меморандум, Ігор Гопчак зазначив, що співпраця між Держводагентством та Київським аграрним університетом відкриває нові можливості для комплексного вирішення викликів у сфері управління водними ресурсами України та підготовки висококваліфікованих кадрів для галузі.