06.09.2019 16:16
 Версія для друку

Державні інвестиції для забезпечення питного водопостачання

news-image

Близько Казанківського та Новобузького районів Миколаївщини користуються привізною водою, 5% - користується водою із свердловин.

Держводагентством у 2019 році для забезпечення централізованим питним водопостачанням жителів цих населених пунктів та реконструкції водоскидної споруди Софіївського водосховища реалізується відповідний державний інвестиційний проєкт.

Завдяки відновленню водоскидної споруди Софіївського водосховища буде забезпечено безперебійну подачу питної води для понад 43 тис. жителів у 79 населених пунктах Миколаївщини.

Крім того, у разі реалізації проєкту до централізованого водопостачання будуть підключені 6 сільськогосподарських та 4 промислових підприємства.

Для ефективної реалізації зазначеного проєкту було здійснено закупівлю екскаватора-навантажувача HIDROMEK.

Сучасний екскаватор-навантажувач обладнаний автоматичною коробкою передач, кондиціонером, просторою кабіною, має легке управління джойстиками ковша та зворотної лопати, що значно пришвидшує виконання ним робіт.

Маємо надію, що наявність такої сучасної техніки дозволить оперативно реагувати та усувати пориви на магістральних водогонах і таким чином безперебійно забезпечувати понад 12 тис. жителів Казанківщини питною водою та належно обслуговувати 185 км магістральних водогонів Казанківського групового водопроводу.