День Десни – 2020. «Збережемо річку для наступних поколінь»

опубліковано 08.09.2020 20:02

Сьогодні, 8 вересня, з дотриманням правил адаптивного карантину, на відкритому повітрі, було проведено заходи приурочені до Дня Десни. В рамках відзначення, задля популяризації екологічного івенту, співробітниками Деснянського басейнового управління водних ресурсів проведено тематичне анкетування перехожих «Збережемо річку для наступних поколінь». Респонденти отримали тематичні сувеніри із символікою еко-івенту.
Для наймолодших відвідувачів було організовано освітню активність: дітлахам було запропоновано записати на стікерах побажання для річки Десни та сфотографуватися із «Краплинчиком» – персонажем-талісманом Деснянського БУВР. Також захід відвідали й учні навчально-реабілітаційного центру Чернігівської обласної ради.
Окрім того, під час проведення активностей відбулося нагородження переможців онлайн-конкурсів приурочених до Дня Десни, які впродовж попередніх місяців проходили на сторінці Деснянського басейнового управління водних ресурсів у мережі Фейсбук. А саме дитячого – «Я дитина – збережу краплину», для підлітків – «Мій еко-влог»; та для дорослих – «Пошир енергію Десни».