Басейнова рада Західного Бугу та Сяну обговорила актуальні питання суббасейнів річок Західного Бугу та Сяну

опубліковано 10.06.2021 16:46

У четвер, 10 червня, відбулось онлайн-засідання засідання басейнової ради Західного Бугу та Сяну. Учасники наради обговорили актуальні питання суббасейнів річок Західного Бугу та Сяну.
 
Насамперед члени басейнової ради заслухали доповідь Галини Паньковської, начальниці науково-дослідного відділу національного природного парку «Північне Поділля», про збереження малих малих річок на території національного природного парку «Північне Поділля».
 
Відтак йшлося про розробку «Плану управління ризиками затоплення району річкового басейну Вісли». Про це доповів Костянтин Данько, завідувач лабораторії оцінки та управління ризиками затоплень Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС України та НАН України. У ході обговорення було прийняте рішення надати секретаріату басейнової ради свої пропозиції та зауваження щодо розробки даного Плану, для їх узагальнення та розгляду на наступному засіданні.
 
Окрім того, учасники засідання обговорили поточний стан розробки «Плану управління суббасейнів річок Західного Бугу та Сяну району річкового басейну Вісли» та пріоритетні завдання з розробки проєкту Плану управління річковим басейном Вісли, затвердженого наказом Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України від 27.11.2020 № 313.