05.06.2018 17:52
 Версія для друку

5 червня 2018 року у Республіці Молдова (м. Костешть) розпочато роботу ХVІ наради Уповноважених Урядів України та Республіки Молдова

news-image
Зазначене засідання відбувається у рамках виконання Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Молдова про спільне використання та охорону прикордонних вод.
Українську делегацію очолює Михайло Хорєв, перший заступник Голови Агентства, Уповноважений Уряду України з виконання Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Молдова про спільне використання та охорону прикордонних вод. Молдовську делегацію очолює Раду Казаку - заступник директора Агентства «Apele Moldovei» Міністерства навколишнього середовища Республіки Молдова, Уповноважений Уряду Республіки Молдова з виконання Угоди між Урядом Республіки Молдова та Урядом України про спільне використання та охорону прикордонних вод.
Активно обговорюються питання транскордонного співробітництва у басейнах річок Дністер, Дунай та річок Причорномор’я. Розглядаються питання вжиття першочергових заходів для попередження забруднення малих річок, які протікають по території Республіки Молдова.
Крім того, вперше презентовано пропозиції до Плану співробітництва між Державним агентством рибного господарства України та Службою рибоохорони Міністерства сільського господарства, регіонального розвитку та навколишнього середовища Республіки Молдова. Важливим розділом наради є оптимізація робочих груп, які функціонуватимуть у рамках Угоди.
Результатом наради стане подальший розвиток і поглиблення двостороннього співробітництва в галузі водного господарства між двома країнами, здійснення на узгоджених засадах водогосподарської та водоохоронної діяльності на транскордонних річках.