XVII Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRAINE» вже позаду, а ми продовжуємо отримувати схвальні відгуки про експозицію Держводагентства

опубліковано 19.11.2019 12:19

Так, наша виставкова локація була найпопулярнішою на Міжнародному водному форумі - AQUA Ukraine-2019: до нас з’їхалися з усієї України.
Крім того, кожен гість локації Держводагентства отримував на згадку смаколик із нашою корпоративною хвилькою, серед роздаткових матеріалів можна було обрати буклет із інформацією про будь-який річковий басейн, отримати у подарунок календарик та на інтерактивному екрані погортати «Перехрестя водних ідей» Держводагентства, переглянути відео про створення сучасної системи моніторингу в Україні чи про зрошення на Півдні, еко-заходи та дні річок, які своєю географією охопили вже всю країну.
А любителі селфі не оминали своєю увагою «Модну лавку», яка є символічним закликом до захисту водойм від пластику.
На схвальні відгуки організаторів XVII Міжнародної спеціалізованої виставки  «AQUA UKRAINE», Держводагентство навзаєм висловлює подяку за теплий прийом.
Усе, що ви бачили на Міжнародному водному форумі - AQUA Ukraine-2019 було би неможливо без командної роботи фахівців Держводагентства.