Звіт про проведення у Держводагентстві публічного громадського обговорення проекту Антикорупційної програми Державного агентства водних ресурсів України на 2019-2020 рки

опубліковано 18.07.2019 12:46

Публічне громадське обговорення проекту Антикорупційної програми Державного агентства водних ресурсів України на 2019-2020 роки проведено шляхом електронних консультацій відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року.
2 травня 2019 року проект Антикорупційної програми Державного агентства водних ресурсів України на 2019-2020 роки було оприлюднено на сайті Держводагентства у рубриках «Запобігання корупції» та «Електронні консультації з громадськістю».
3 червня 2019 року оприлюднення проекту Антикорупційної програми Державного агентства водних ресурсів України на 2019-2020 роки завершено. Зауваження та пропозиції з цього питання до Держводагентства не надходили.
Держводагентством було додатково здійснено публічне обговорення антикорупційної програми.
10 липня цього року о 12 годині було проведено підсумкове засідання за круглим столом, яке відбулося у приміщенні Держводагентства за адресою м.Київ, вул.Велика Васильківська, 8.
У ході обговорення учасникам засідання надано пояснення щодо окремих положень антикорупційної програми, порядку її перегляду та організації контролю за виконанням. За результатами обговорення зауважень та пропозицій, які потребують внесення змін до антикорупційної програми не надходило. Всі учасники засідання за круглим столом погодилися схвалити антикорупційну програму у запропонованому варіанті.