Звіт про проведення у Державному агентстві водних ресурсів України публічного громадського обговорення проекту Антикорупційної програми Державного агентства водних ресурсів України на 2021-2023 роки

опубліковано 23.12.2021 10:22

Публічне громадське обговорення проекту Антикорупційної програми Державного агентства водних ресурсів України на 2021-2023 роки проведено шляхом електронних консультацій відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року.
01 грудня 2021 року проект Антикорупційної програми Державного агентства водних ресурсів України на 2021-2023 роки було оприлюднено на сайті Державного агентства водних ресурсів України у рубриках «Запобігання корупції» та «Електронні консультації з громадськістю».
22 грудня 2021 року оприлюднення проекту Антикорупційної програми Державного агентства водних ресурсів України на 2021-2023 роки завершено. Зауваження та пропозиції з цього питання до Державного агентства водних ресурсів України не надходили.
Державного агентства водних ресурсів України було додатково здійснено публічне обговорення антикорупційної програми.
10 грудня 2021 року о 14 годині було проведено підсумкове засідання за круглим столом, яке відбулося у приміщенні Державного агентства водних ресурсів України за адресою м. Київ, вул. Велика Васильківська, 8.
У ході обговорення учасникам засідання надано пояснення щодо окремих положень антикорупційної програми, порядку її перегляду та організації контролю за виконанням. За результатами обговорення зауважень та пропозицій, які потребують внесення змін до антикорупційної програми не надходило. Всі учасники засідання за круглим столом погодилися схвалити антикорупційну програму у запропонованому варіанті.
 
 

Опис ідентифікованих корупційних ризиків у діяльності Державного агентства водних ресурсів України, чинники корупційних ризиків та можливі наслідки корупційного чи пов’язаного з корупцією правопорушення