Звіт про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо розгляду проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Типового договору оренди землі в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом»

опубліковано 04.03.2021 13:39

Публічне громадське обговорення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Типового договору оренди землі в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом» проведено шляхом електронних консультацій відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року.
 
3 лютого 2021 року проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Типового договору оренди землі в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом» було оприлюднено на сайті Держводагентства у рубриках «Проекти нормативно-правових актів» та «Електронні консультації з громадськістю».
 
У повідомленні про оприлюднення було зазначено, що Держводагентство приймає зауваження та пропозиції з даного питання протягом одного місяця з дня оприлюднення.
 
3 березня 2021 року оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Типового договору оренди землі в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом» завершено. Зауваження та пропозиції з цього питання до Держводагентства не надходили.