Звіт про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо розгляду проєкту постанови Кабінету Міністрів України "Про нормативи екологічно безпечного зрошення, осушення, управління поливами та водовідведенням"

опубліковано 13.12.2019 17:13

Публічне громадське обговорення проєкту постанови Кабінету Міністрів України "Про нормативи екологічно безпечного зрошення, осушення, управління поливами та водовідведенням" проведено шляхом електронних консультацій відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року.
13 жовтня 2019 року проєкт постанови Кабінету Міністрів України "Про нормативи екологічно безпечного зрошення, осушення, управління поливами та водовідведенням" було оприлюднено на сайті Держводагентства у рубриках «Проекти нормативно-правових актів» та «Електронні консультації з громадськістю».
У повідомленні про оприлюднення було зазначено, що Держводагентство приймає зауваження та пропозиції з даного питання протягом одного місяця з дня оприлюднення.
13 листопада 2019 року оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України "Про нормативи екологічно безпечного зрошення, осушення, управління поливами та водовідведенням" завершено. Зауваження та пропозиції з цього питання до Держводагентства не надходили.