Звіт про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо розгляду проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку видачі дозволів на спеціальне водокористування"

опубліковано 06.08.2020 11:53

Публічне громадське обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку видачі дозволів на спеціальне водокористування" проведено шляхом електронних консультацій відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року.
13 січня 2017 року проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку видачі дозволів на спеціальне водокористування" було оприлюднено на сайті Держводагентства у рубриках «Проекти нормативно-правових актів» та «Електронні консультації з громадськістю».
У повідомленні про оприлюднення було зазначено, що Держводагентство приймає зауваження та пропозиції з даного питання протягом одного місяця з дня оприлюднення.
13 лютого 2017 року оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку видачі дозволів на спеціальне водокористування" завершено. Зауваження та пропозиції з цього питання до Держводагентства не надходили.