30.07.2018 16:20
 Версія для друку

Угода між Урядом України та Урядом Словацької Республіки з питань во дного господарства на прикордонних водах (14 червня 1994 р., м. Братислава)

 
Підписання: 14.06.1994, м. Братислава (Словацька Республіка)
Набрання чинності: 15.12.1995
Статус: чинна
 
Для вирішення питань, які випливають із цієї Угоди, кожна Договірна Сторона призначає Уповноваженого Уряду та його заступників.
Постановою КМУ від 10.03.2017 № 126 «Про призначення уповноважених Кабінету Міністрів України з питань співробітництва на прикордонних водах та їх заступників» Уповноваженим Кабінету Міністрів України з виконання Угоди між Урядом України та Урядом Словацької Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах призначено Овчаренко Ірину Іванівну,  а заступниками Уповноваженого — начальника відділу державного обліку водокористування управління водних ресурсів Держводагентства Бабчука Валерія Станіславовича та начальника Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса Кисіля Олега Анатолійовича.
Договірні Сторони створюють Українсько-Словацьку комісію по прикордонних водах. Діяльність Комісії регулюється Статутом Комісії, який є додатком до Угоди.
Засідання Комісії відбуваються по черзі на територіях Договірних Сторін.
За період дії Угоди було проведено 16 засідань Комісії.
Комісія для вирішення певних питань формує робочі групи. На даний час у межах Комісії діють 3 українсько-словацькі робочі групи:
- українсько-словацька робоча група з протипаводкового захисту;
- українсько-словацька робоча група з питань охорони якості прикордонних вод;
- українсько-словацька робоча група з питань гідрометеорології.
Керівники та склади українських частин робочих груп затверджені Уповноваженим Уряду України.
На ХV засіданні Українсько-Словацької комісії по прикордонних водах був затверджений актуалізований Регламент співробітництва між Україною і Словацькою Республікою в галузі гідрометеорології на прикордонних водах, на ХVІ засіданні Комісії затверджено актуалізований Регламент про порядок проектування водогосподарських заходів на українсько-словацьких прикордонних водах та Регламент проведення на українсько-словацьких прикордонних водах відборів проб, визначень і оцінки якості вод та заходів.
Дана Угода укладається на строк 10 років і її чинність автоматично продовжується на подальші 5 років, поки одна із Договірних Сторін  не виявить бажання припинити її дію та не повідомить про своє рішення у встановленому порядку.

Угода між Урядом України та Урядом Словацької Республіки з питань во дного господарства на прикордонних водах (14 червня 1994 р., м. Братислава)