У Держводагентстві починають готуватися до формування нового складу громадської ради

опубліковано 07.07.2017 17:37

7 липня 2017 року під час засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України було сформовано ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Держводагентстві (далі – ініціативна група).
У засіданні взяли участь виконувач обов’язків Голови Держводагентства Михайло Хорєв, члени громадської ради (представники екологічних, правозахисних, благодійних громадських організацій), фахівці Держводагентства та інші.
У ході обговорення присутніми було одностайно прийнято рішення про створення ініціативної групи у такому складі: А.Неліпа – президент Всеукраїнської громадської організації «Громада Рибалок України», голова ініціативної групи; В.Мельничук – координатор водного напряму Всеукраїнської громадської організації «Національний екологічний центр України»; Г.Цвєткова – координатор напрямку «Вода та санітарія» Всеукраїнської екологічної громадської організації «МАМА-86»; В.Ковтуненко – начальник відділу зв’язків з громадськістю та документообігу Держводагентства; Ю.Лебідь – завідувач юридичного сектору Держводагентства та Є.Сімкова – головний спеціаліст відділу зв’язків з громадськістю та документообігу Держводагентства, секретар ініціативної групи.
Відповідний наказ Держводагентства про створення ініціативної групи підписано виконувачем обов’язків Голови Держводагентства Михайлом Хорєвим.
Крім цього, з доповідями щодо планів побудови каскаду 6 нових ГЕС на р. Дністер виступили Віктор Мельничук – координатор водного напряму Всеукраїнської громадської організації «Національний екологічний центр України», заступник голови громадської ради при Держводагентстві та Ганна Проців – голова Ради екологічного клубу «Край».
Зокрема, В.Мельничук всебічно висвітлив питання щодо можливих негативних наслідків будівництва каскаду 6 нових ГЕС на р. Дністер, запропонувавши громадськості активно долучитися до розгляду порушеної проблеми.
Г.Проців окремо зупинилися на екологічних ризиках і проблемах, пов’язаних зі створенням каскаду ГЕС на Дністрі, наголосивши на фактах негативного впливу на довкілля.
Присутні жваво долучилися до обговорення актуальної на сьогодні проблеми, закцентувавши увагу на необхідності якнайшвидшого формування комісії зі сталого використання і охорони басейну річки Дністер, що буде органом міждержавної співпраці між Україною та Молдовою.